Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Dan Zhang

Numer telefonu : 86-13679121121

WhatsApp : +8613679121121

Free call
Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd

Pionier produkcji rur sterujących w Chinach!

Wykonujemy dla Ciebie kontrolę jakości!

Pomagamy Ci zaoszczędzić koszty zakupu!

Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem!

  • Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd
  • Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd
  • Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: TIP-TOP Ilość pracowników: 55~70
Coroczne wyprzedaże: 8000000-10000000 Rok założenia: 1998
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Dzięki wiodącemu kierunkowi produkcji bardzo długiej rury sterującej ze stali nierdzewnej pod wysokim ciśnieniem (rury zwijane ze stali nierdzewnej), TIPTOP stał się firmą przemysłową o wysokich technologiach, integrującą krajowe badania i rozwój, produkcję i sprzedaż.Firma z powodzeniem opracowała serię kabli testowych ze stali nierdzewnej w 2000 roku. W ostatnich latach firma była zaangażowana w badania i rozwój linii kontrolnych ze stali dupleks i stopów niklu i uzyskała szeroką aprobatę na rynku międzynarodowym.

Firma zajmuje powierzchnię 20 000 metrów kwadratowych i powierzchnię budowlaną 12 000 metrów kwadratowych.Firma ma kilka linii do produkcji rur ze stali nierdzewnej, urządzenia do produkcji rur, urządzenia do ciągnienia rur, dobrze wyposażone piece elektryczne, lekkie piece próżniowe online i inne urządzenia produkcyjne.Firma posiada również centrum kontroli jakości, które spełnia krajowe wymagania kontroli jakości rur ze stali nierdzewnej.Centrum kontroli jakości ma hydrauliczną maszynę testującą 300Mpa, stanowisko do prób wytrzymałości na rozciąganie, tester twardości Vickersa, piec do badania odporności na temperaturę 500 ° C, defektoskop wiroprądowy oraz szereg produktów ze stali nierdzewnej.Urządzenia do testowania i inspekcji w celu zapewnienia niezawodności i stabilności chemicznych i fizycznych właściwości produktów ze stali nierdzewnej.

Firma produkuje rocznie ponad 3000 ton linii kontrolnych ze stali nierdzewnej i innych produktów, znak sprzedaży obejmuje zarówno krajowe, jak i zagraniczne, dla krajowych, jesteśmy przedsiębiorstwem sieciowym CNOOC, Petro China i Sinopec, a na rynku międzynarodowym, jest szeroko używane na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Południowej, Australii i tak dalej.

Zakładając poprawę jakości produktów własnej marki, firma stale zwiększała badania i rozwój nowych produktów oraz współpracowała i aktywnie inwestowała z wieloma krajowymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi.W ostatnich latach firma przeszła certyfikaty CCS, GL, DNV i innych towarzystw klasyfikacyjnych.

 

Dzięki naszemu wsparciu będziesz mieć:

  1. Dane techniczne, wskazówki techniczne i szkolenie za darmo
  2. Profesjonalny inżynier witryny do usługi śledzenia
  3. „dostawa na czas” (czyli podaż w dowolnym momencie zgodnie z rzeczywistym popytem klienta), w ten sposób klienci osiągają zerowe zapasy, maksymalizując zyski.
  4. Najbardziej korzystną ofertę, jako zasadę przyjmujemy „przyjmowanie małych zysków”.
  5. Produkt w 100% kwalifikowany, Nasza firma będzie ściśle przestrzegać wymagań odpowiednich standardów technicznych, chwytać różne linki produkcji i zapewniać wydajność produktu.
  6. wystarczające usługi posprzedażne.

Z niecierpliwością czekamy na rozwój biznesu z przyjaciółmi z kraju i zagranicy w oparciu o równość i wzajemne korzyści! Przyjmujemy zapytania!

Historia

Koncentrujemy się na dostarczaniu materiałów i pomocy technicznej w dziedzinie przemysłu naftowego i gazowego, chemicznego i elektrycznego.

Usługa

1. Zaakceptuj dostosowywanie nowych produktów i zaprojektuj swoje potrzeby.
2. Ścisła kontrola jakości i stała obsługa posprzedażna.

Nasz zespół

Jesteśmy oddani zasadom tradycji, innowacji i badań. Aby osiągnąć ten cel, kilka niezależnych działów, ściśle współpracujących z podejściem synergistycznym, pomaga profilować produkt i usługę, aby spełnić potrzeby klientów zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@tiptopm.com
+8613679121121